Twitter username (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: General
pl: Ogólne

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter
