Twitter username (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Link
fa: واصلی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: میدانها

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی
