Twitter username (2.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Replies
pt: Respostas

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: Fields
pt: Campos

en: General
pt: Geral

en: Link type
pt: Tipo de link
