Twitter username (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ro: Replici

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Link type
ro: Tip de legătură
