Twitter username (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné
