Twitter username (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Replies
vi: Phản hồi

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Media
vi: Phương tiện

en: General
vi: Tổng quát
