Tynt (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Lisää jos seuraava PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille
