Tynt (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Προσθήκη αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει <code>TRUE (ΑΛΗΘΕΙΑ)</code> (κατάσταση PHP, για ειδικούς μόνο).

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
el: Προσθήκη παρακολούθησης μόνο για τους επιλεγμένους ρόλους. Αν δεν επιλεγεί ρόλος, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης έχει έναν από τους επιλεγμένους ρόλους, τότε θα παρακολουθείται.
