Type Style (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
