Type Style (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Style settings
da: Indstillinger for style

en: Asc
da: Stigende

en: Icon type
da: Ikontype
