Type Style (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content type
id: Jenis konten

en: Page
id: Halaman

en: Other
id: Lainnya

en: Color
id: Warna

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Style settings
id: Pengaturan gaya

en: Asc
id: Urutan turun
