Type Style (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Color
ka: ფერი

en: - All -
ka: - ყველა -
