Type Style (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Icon name
kn: ಚಿಹ್ನೆಯ ಹೆಸರು
