Type Style (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ
