Type Style (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
