Type Style (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi
