Type Style (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Page
ps: پاڼه

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Style settings
ps: ډول امستنې
