Type Style (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Color
ro: Culoare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Style settings
ro: Setări de stil

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
