Type Style (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Color
tr: Renk

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Style settings
tr: Biçem ayarları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
