Type Style (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Color
eo: Koloro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
