Type Style (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
