Type Style (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: A moderation module is not installed
gl: Non hai un módulo de moderación instalado
