Type Style (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
