Type Style (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Color
is: Litur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
