Type Style (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Other
it: Altro

en: Color
it: Colore

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Style settings
it: Impostazioni dello stile

en: Master
it: Principale
