Type Style (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
