Type Style (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Color
ta: நிறம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
