Type Style (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Color
ug: رەڭ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى
