Type Style (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
