Type Style (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Page
es: Página

en: Other
es: Otro(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Style settings
es: Opciones de estilo

en: Master
es: Máster
