Type Style (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Color
jv: Kelir

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
