Type Style (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Page
te: పేజీ

en: Other
te: ఇతర

en: Color
te: రంగు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
