Type Style (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
