Type Tray (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Icon
fa: شمایل

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Other
fa: ساير

en: Search...
fa: جستجو...
