Type Tray (1.2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Categories
gl: Categorías

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Icon
gl: Icona

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Other
gl: Outro
