Type Tray (1.2.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Other
bo: གཞན

en: Grid
bo: དྲ་མིག
