Type Tray (1.2.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Categories
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Icon
cs: Ikona

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Other
cs: Jiné

en: Grid
cs: Mřížka
