Type Tray (1.2.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: List
it: Elenco

en: Categories
it: Categorie

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Icon
it: Icona

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Other
it: Altro

en: Grid
it: Griglia
