Type Tray (1.2.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: List
sq: Lista

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Other
sq: Tjetër
