Type Tray (1.2.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: List
sv: Lista

en: Categories
sv: Kategorier

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Icon
sv: Ikon

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Other
sv: Övriga

en: Grid
sv: Rutnät
