Type Tray (1.2.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: List
uk: Список

en: Categories
uk: Категорії

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: Icon
uk: Іконка

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Other
uk: Інше

en: Grid
uk: Сітка

en: Search...
uk: Пошук...
