Type Tray (1.2.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Categories
cy: Categorïau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Other
cy: Arall
