Type Tray (1.2.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Categories
da: Kategorier

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Icon
da: Ikon

en: Other
da: Anden

en: Grid
da: Gitter
