Type Tray (1.2.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Other
eu: Bestea

en: Grid
eu: Sareta
