Type Tray (1.2.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: List
fi: Lista

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Icon
fi: Ikoni

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Other
fi: Muu

en: Grid
fi: Ruudukko
