Type Tray (1.2.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: List
hr: Popis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Icon
hr: Ikona

en: Other
hr: Ostalo

en: Grid
hr: Mreža
