Type Tray (1.2.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Other
te: ఇతర
