Type Tray (1.2.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: List
he: רשימה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Icon
he: סמל

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Other
he: אחר

en: Grid
he: רשת

en: Search...
he: חיפוש...
