Type Tray (1.2.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Icon
lt: Piktograma

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Other
lt: Kiti

en: Grid
lt: Tinklelis
