Type Tray (1.2.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: List
oc: Listar

en: Categories
oc: Categorias

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Other
oc: Autre

en: Grid
oc: Grasilha
